Manjakani - To nejlepší pro ženy !

je malý strom nacházející se zejména v Asii, je vysoký jeden až dva metry. Hálky vznikají na mladých větvích stromu, poté co žlučové vosy, bodnou do dubu a uloží tam své larvy. Chemická reakce způsobí v dubu abnormalitu, která způsobí vytvoření tvrdých koulí. Tyto koule mají mnoho jedinečných vlastnosti a v dnešní době jsou výtažky z ořešáku široce používány ve farmaceutikách, potravinářských a krmivových přísadách.

Informace o jednotlivých léčivých účincích najdete ZDE v herbáři na Manjakani

Skladem (>5 ks)
Kód: 168
Značka: Mangostana
395 Kč
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.02 kg

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku rostlinných látek - byť se ony rostlinné látky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky rostlin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě.

Informace o jednotlivých léčivých účincích najdete ZDE v herbáři na www.indoflora.cz 

 

Doporučené denní dávkování:

Užívejte 2 kapsle denně ráno na lačno. Zapíjte dostatečným množstvím vody.

 

Upozornění:

Doplněk stravy neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let. 

 

Složení:

100% prášek ( Quercus infectoria )

 

Skladování: 

skladujte na chladném, suchém a temném místě v uzavřeném sáčku.

 

Obsah: 60 kapslí

  

Země původu: Indonesie 

 

Prodávající: INDOalam s.r.o.

 

NAŘÍZENÍM EVROPSKÉ UNIE JE  ROSTLINA QUERCUS INFECTORIA ZAŘAZENA MEZI POTRAVINY NOVÉHO TYPU, PROTO VÁM JI MŮŽEME NABÍDNOUT POUZE  JAKO BOTANICKÝ ČI SBĚRATELSKÝ MATERIÁL NEBO  SUROVINU  PRO INDIVIDUÁLNÍ UŽITÍ. 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.11.2021
Perfektní přípravek,pomohl mi s menstruací a díky němu jsem nemusela brát zbytečné léky. Děkuji za něj.
5
VB Avatar autora | 3.11.2021
Moc doporučuji !!! Mávám silné menštruační bolesti tohle mi honě pomáhá....nemusím konečně do sebe cpát ibuprofeny....děkujiii ❤️
Zpět do obchodu