Kopi Bali - Balijská káva jemně mletá

Hlavní esence kávy Kintamani ze severu Bali, spočívá v ovocném patře a nebeské citrusové vůni.  Obklopí všechny vaše smysly a ponoří vás do sladké útěchy.  Většina Balijských farmářů na svých kávových plantážích, pěstuje své kávovníky spolu s citrusovými plody, což vysvětluje jejich lahodnou ovocnou chuť.  Kintamani káva 100% arabica vyniká úžasným tělem s tóny čokolády, ořechů a karamelu, které podtrhuje sladké ovocné aroma. 

255 Kč
Skladem (> 5 ks)

Kintamani je okouzlující místo na severu Bali, které je proslulé svými kovovými plantaži.  Díky svým úrodným vulkanickým půdám, které se nacházejí mezi dvěma centrálními sopkami, Mt Batukaru a Mt Agung a příznivým klimatickým podmínkám, poskytuje Kintamani dokonalé prostředí pro rozkvět kávových třešní.  Kintamani je největším producentem kávy na Bali!

 

 Balijští farmáři praktikují zemědělský styl Subak Abian ( tradiční styl pěstování kávy ), založený na hinduistické filozofii zvané Tri Hit Karana. Filozofie podporuje souznění mezi lidmi, bohem a jejich bezprostředním prostředím.  Tuto víru uplatňují místní zemědělci ve svých zemědělských postupech.  Zdržují se používání jakýchkoli pesticidů, syntetických hnojiv nebo jiných chemikálií na zpracování půdy a věří v pěstování organického kávového ovoce.  Tyto šťavnaté  kávové červené plody, jsou farmáři pečlivě ručně sbírány a zpracovávány tak, aby dosáhli perfektní sladké kávy.  

 

ZĚMĚ PŮVODU: Indonésie 

 

SKLADOVÁNÍ: Kávu skladujte na suchém, tmavém místě s teplotou mezi 15–30 °C. 

 

 

ZPŮSOB PŘÍPRAVY: 

Dávka na 1 kávu představuje cca 7-9 gramů mleté kávy. Tedy 1 až 2 kávové lžičky. Kávu zalijte vodou, jejíž teplota by měla mít cca 94°C

 

SLOŽENÍ:  pražená káva, 100% Arabica - jemně mletá

 

VÝROBCE: SAYA HIDUB BAHAGIA s.r.o. 

Kód Kód: 117
Jméno značky: Mangostana
Kategorie: Produkty
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PO Avatar autora | 23.5.2021
Za mě chuť výborná