DÁRKOVÝ BALÍČEK - MILOVNÍK KÁVY

Patříte mezi milovníky kávy a rádi zkoušíte nové chuťe? Tak to by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout tento kávový set. Potěšíte své chuťové buňky ale i tělo. 

Skladem (>5 ks)
Kód: 213
Značka: Mangostana
745 Kč
Kategorie: Produkty

Obsah balíčku:

 

1 KS Kopi Bali - jemně mletá káva z Bali 100% Arabica

Hlavní esence kávy Kintamani ze severu Bali, spočívá v ovocném patře a nebeské citrusové vůni.  Obklopí všechny vaše smysly a ponoří vás do sladké útěchy.  Většina Balijských farmářů na svých kávových plantážích, pěstuje své kávovníky spolu s citrusovými plody, což vysvětluje jejich lahodnou ovocnou chuť.  Kintamani káva 100% arabica vyniká úžasným tělem s tóny čokolády, ořechů a karamelu, které podtrhuje sladké ovocné aroma. 

 

1 KS Ginger Kopi - Balisjká káva se zázvorem

Jedinečná kombinace zázvoru a kávy vás pohltí svou výjimečnou lehce štiplavou chutí ale zároveň nepřebije její kávové aroma. Hlavní esence kávy Kintamani ze severu Bali, spočívá v ovocném patře a nebeské citrusové vůni.  Obklopí všechny vaše smysly a ponoří vás do sladké útěchy.  Většina Balijských farmářů na svých kávových plantážích, pěstuje své kávovníky spolu s citrusovými plody, což vysvětluje jejich lahodnou ovocnou chuť.  Kintamani káva 100% arabica vyniká úžasným tělem s tóny čokolády, ořechů a karamelu, které podtrhuje sladké ovocné aroma. 

 

1 KS Coffee Ginger body scrub - tělový peeling

Revitalizujicí peeling okamžitě revitalizuje pleť, zanechává ji nádherně měkkou, jemnou a sametovou. Extrakt ze zázvoru a organická káva napomáhá snížení objemu těla, zlepšuje metabolismus, předchází vzniku celulitidy. Mořská sůl má mírně masážní účinek, nasycuje pokožku minerály, zlepšuje látkovou kyslíkovou výměnu a podporuje rychlé hubnutí. Vhodný pro každodenní použití.

 

Použití: 

Každý produkt z dárkového balíčku, používejte a skladujte dle jeho návodu na etiketě.

 

Prodávající: Saya Hidub Bahagia  s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu